• Обновено
Модерната Топката Дизајн K9 Кристал Лустерот Големи lustres де Кристал Светла Спирала Дизајн на Ламба за Дневна соба и голема скалило осветлување

Модерната Топката Дизајн K9 Кристал Лустерот Големи lustres де Кристал Светла Спирала Дизајн на Ламба за Дневна соба

DEN 9096.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
Напон:
220V
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
GU10
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Сенка Тип:
Кристално
Карактеристики:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Број На Модел На:
D8055
сертификација:
CCC
Бренд Име:
getop
Инсталација Тип:
Флеш Планината
is_customized:
Yes
Wattage:
31w - 40w

Купувачи како што избираат