• Обновено
Црна 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци Пакување Торба Z233

Црна 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци

DEN 996.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Z233
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Ткаенини
Големина:
13 x 18cm / 5.11 x 7.08 inch
боја:
Црна
Количина:
50pcs/многу
торба стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка , Drawstring Јута Кеси
tyle:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 50PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени , Јута Кеси За Пакување
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Свадба , Јута Кеси Drawstring ,
Моден:
Рачно Изработени Од Јута Кеси , Јута Кеси За Пакување
Повод:
Јута Кеси Многу , Јута Кеси За Кафе ,
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Изменуваат , Јута Торби, Печатени

Купувачи како што избираат