• Обновено
Луксузни Модерни Кристал Лустерот големата Сала LED Pendant Светилка Креативни Скалите Светлина Пентхаус Вила Кристална Топка Светлина

Луксузни Модерни Кристал Лустерот големата Сала LED Pendant Светилка Креативни Скалите Светлина Пентхаус Вила Кристална

DEN 13848.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
Diameter50 Height160, Diameter60 Height200, Diameter80 Height180, Diameter80 Height220, Diameter80 Height300, Diameter90 Height200, Diameter100Height220, Diameter120Height250, Diameter120Height400
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број на извори на светлина:
10~15
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3Years
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
База Тип:
GU10
Напон:
90-260V
Техника:
Жица Цртање Виси
Број На Модел На:
100522
Примена:
Foyer
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Бренд Име:
getop

Купувачи како што избираат