• Обновено
заврши цилиндар на главата собранието 11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A за Nissan Mascott 3.0 L МОТОР ZD30 K5MT ZD32

заврши цилиндар на главата собранието 11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A за Nissan Mascott 3.0 L МОТОР

DEN 19776.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
2000 2001 2002 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2004 2008 2009 2010 2011
Име На Модел:
голи 2012 2013 2014 2015 2016 година заврши assy assemblied
Зафатнина:
3.0 TDI 3.0 TDI 3.0 3.0 L L дизел ZD30 K5MT ZD32 908 509
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
11039 MA70A 11039 VZ20A 11039 VZ20B 7421011214 7485120695 908509
Специјални Функции:
11039-MA70A 11039-VZ20A 11039-VZ20B 11039MA70A 11039VZ20A 11039VZ20B

Купувачи како што избираат