• Обновено
Мали Дин Лето 5xl Плус Големина Жените Blue Print Фустани Бохемски Плажа О-вратот Завој Chiffon Sundress Vestidos Се Faste 2017 Нови

Мали Дин Лето 5xl Плус Големина Жените Blue Print Фустани Бохемски Плажа О-вратот Завој Chiffon Sundress Vestidos

DEN 1130.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
wsfs
Стил:
Бохемски
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
C167
Материјал:
Полиестер,Lanon,Chiffon,Избрани
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат