• Обновено
Најдобра Цена Модерна Круг K9 Кристал Таванот Светилка LED Осветлување Светилки Дневна Соба Ресторанот Кристал Светла Бесплатен Превозот

Најдобра Цена Модерна Круг K9 Кристал Таванот Светилка LED Осветлување Светилки Дневна Соба Ресторанот Кристал Светла

DEN 4669.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја На Каросеријата:
D50 x H30cm, D68 x H30cm, D80 x H35cm
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
6
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Напон:
220V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
9099
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC
Бренд Име:
getop

Купувачи како што избираат