• Обновено
познати уметнички за спалната соба Сено под некој Дождлив Небото Vincent Van Gogh слики Страна се насликани со Висок квалитет

познати уметнички за спалната соба Сено под некој Дождлив Небото Vincent Van Gogh слики Страна се насликани со Висок

DEN 2568.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
18540
M:
M2

Купувачи како што избираат