• Обновено
beibehang Сопствени 3d Позадина Европската Ретро Ретро рачно изработени Цветни Тапети Троседот во Спалната соба Ѕид во ЖИВО Позадина

beibehang Сопствени 3d Позадина Европската Ретро Ретро рачно изработени Цветни Тапети Троседот во Спалната соба Ѕид

DEN 624.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
16071507
Шема:
Персоналните Прилагодување

Купувачи како што избираат