• Обновено
IWHD Железо Wandlamp Модерната Led Ѕид Светилка Светлина Мода Прилагодливи Долго Рака Sconce Ѕид Светла За Дома Осветлување Тела Arandela

IWHD Железо Wandlamp Модерната Led Ѕид Светилка Светлина Мода Прилагодливи Долго Рака Sconce Ѕид Светла За Дома Осветлување

DEN 2256.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,CCC
Техника:
Насликани
Карактеристики:
ѕидот светлина ѕид светилка
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Број На Модел На:
D7 5
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Купувачи како што избираат