• Обновено
2.2mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

2.2mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат