• Обновено
5x7ft Кејт Замрзнати фото потекло дрвени подни фотографија backdrops фотографски backdrops Позадини За Фото Студио

5x7ft Кејт Замрзнати фото потекло дрвени подни фотографија backdrops фотографски backdrops Позадини За Фото Студио

DEN 448.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
200cmX200cm, кориснички големини, 150cmX220cm, 200cmX300cm, 100cmX150cm, 250cmX250cm, 300cmX600cm, 150cmX200cm, 300cmX300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
ZJ-J02709
Стил:
Зима
Материјал:
густа ткаенина
Пакет:
Yes
Стил:
Новороденче,деца,девојка,свадба
се применуваат:
Fastivel,Сезона,Сцени .свадба
Користат за :
фотографски позадина,отпечатоци фотографија,фото кабина позадина
клучен збор:
фотографија студио потекло
Други Снабдување:
фото студио, фото реквизити
KEYWORD1:
Затворен,Свадба,Историјат,Фото
Големина (мм):
custom size
превозот:
Пакет Други Снабдување со фото propsCustom Направи
Тип:
Спреј Насликани

Купувачи како што избираат