• Обновено
Надворешниот простор cupcake wrappers роденден декорација за деца 12 wrappers+ 12 вметнете картички печење алатка

Надворешниот простор cupcake wrappers роденден декорација за деца 12 wrappers+ 12 вметнете картички печење алатка

DEN 155.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
cupcake wrappers
Материјал:
кифла

Купувачи како што избираат