• Обновено
Висок Quanlity Turriform Форма убава Ѓердан,Одмор Партија Ѓердан,убава Накит, Ѓердани,Деверуша Ѓердан

Висок Quanlity Turriform Форма убава Ѓердан,Одмор Партија Ѓердан,убава Накит, Ѓердани,Деверуша Ѓердан

DEN 1029.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
cllen Lewelry
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
hd21111
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
ТИРКИЗНА
должина на ѓердан:
17-18 Инчи
боја:
Тиркизна Боја
Материјал:
ТИРКИЗНА
is_customized:
Yes
Должина:
17-18 Inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат