• Обновено
Бесплатен превозот 1PC sharp&трајни пила синџир 18 .325теренот 0.58 gugae 72 DL за пили резервни repair&замена

Бесплатен превозот 1PC sharp&трајни пила синџир 18 .325теренот 0.58 gugae 72 DL за пили резервни repair&замена

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
ST-CS18072CC
Тип:
Долго Се Постигне Пили
сертификација:
CE
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Бренд Име:
ФУДО
Функција:
2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
Објектот:
пила синџир
Спецификации:
18 .325pitch 058gague 72DL

Купувачи како што избираат