• Обновено
2.5mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

2.5mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

DEN 212.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат