• Обновено
Трговија на големо DIY Snap Копчето Ткаенината-Линк Накит 18MM

Трговија на големо DIY Snap Копчето Ткаенината-Линк Накит 18MM

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
NSQT001
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Круг
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
Chanfar
Објектот Тежина:
10g
дизајн:
Моден
квалитет:
Висок квалитет
Одговара:
18mm snap копчето
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат