• Обновено
Кориснички гумени воздушен ѕид,гумени ѕид,гумени ѕид партиција/соба divider за продажба

Кориснички гумени воздушен ѕид,гумени ѕид,гумени ѕид партиција/соба divider за продажба

DEN 18720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SH-9948833
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Свадба,Партија
Големина:
L
Бренд Име:
BINLE
Потекло:
Кина
Тип:
гумени Шатор
боја:
Истиот со слика или прилагодени
Додатоци:
компресор,јажиња,sandbags
Олово Време:
5-7days
Shiping време:
Околу 5days од express

Купувачи како што избираат