• Обновено
10000 Стакло Семе Мониста 1.5 mm (12/0) сребро наредени Бели + Складирање Кутија

10000 Стакло Семе Мониста 1.5 mm (12/0) сребро наредени Бели + Складирање Кутија

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат