• Обновено
Античкиот Месинг Една Рачка Вртливата Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf123

Античкиот Месинг Една Рачка Вртливата Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf123

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Electroplated
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
anf123
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Традиционалната
Тежина На Пакет:

Купувачи како што избираат