• Обновено
Diy дијамант сликарство Куче Дијамант Мозаик Паста dmc Крстот Бод целосна Везови ѕидани кристал сликарство Дом

Diy дијамант сликарство Куче Дијамант Мозаик Паста dmc Крстот Бод целосна Везови ѕидани кристал сликарство Дом

DEN 252.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
25x20cm paper bags, 35x25cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50x40cm Color box, 60x45cm Color box, 65x50cm Color box, 80x60cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси

Купувачи како што избираат