• Обновено
обичај метал етикети за облека, името на брендот етикета за секојдневен облека, чанти, фармерки итн.

обичај метал етикети за облека, името на брендот етикета за секојдневен облека, чанти, фармерки итн.

DEN 11400.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
облека labels
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
Pinli
Техника:
Врежана
Материјал:
Метал
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
metal038

Купувачи како што избираат