• Обновено
Нови 2017 Кралицата е Накит Tassel Pendant Долга Змија Синџир Ѓердан трговија на Големо Цена

Нови 2017 Кралицата е Накит Tassel Pendant Долга Змија Синџир Ѓердан трговија на Големо Цена

DEN 413.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Канцеларија/кариера
Pendant Големина:
13*4cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
79cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl01044
Бренд Име:
BALANBIU
Стил:
Тренди
Главната боја:
Злато
Материјал:
Стакло/Железо/Легура
Повод:
Партија
Должина:
79cm
Тежина:
110g
Облик/Шема:
Tassel
Пол:
Жените
Метал Заврши:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат