• Обновено
Р QIANKONG Универзална Dirt Bike Патот Тркало Пречник на Зборуваше Shrouds Кожи Покритие За YZ РМ KX 80 125 X85 EXC450 KX 500 CRF YZF RMZ KXF

Р QIANKONG Универзална Dirt Bike Патот Тркало Пречник на Зборуваше Shrouds Кожи Покритие За YZ РМ KX 80 125 X85 EXC450

DEN 170.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Трева, Розова, Виолетова, Портокалова, Светло Сина, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
0m
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црвена,Сина,Портокалова,Бела,Зелена,Розова,Виолетова,Светло Сина,Жолта,Црна,Трева
Должина:
235mm (9.5inch)

Купувачи како што избираат