• Обновено
190Gram Стакло Микро Монистра Microbeads Не-дупка 0.6-0.8 mm +10 Складирање Тегли

190Gram Стакло Микро Монистра Microbeads Не-дупка 0.6-0.8 mm +10 Складирање Тегли

DEN 386.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат