• Обновено
ANKA Промоција Трендовски Жените Pendant Ѓердани Нови Пердув Ѓердан Главниот Камен на Кристали од Австриската #107557

ANKA Промоција Трендовски Жените Pendant Ѓердани Нови Пердув Ѓердан Главниот Камен на Кристали од Австриската 107557

DEN 194.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
107557
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Пердув
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
2.5*1.5 CM
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Тема:
Моден
Накит Главен Материјал:
Кристали од СВАРОВСКИ
Пол:
Жените
Тип:
кристал накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
40+5CM
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет

Купувачи како што избираат