• Обновено
Автомобил Стајлинг За Тојота Vios Yaris 4dr Седан 2013 2014 ABS Хром Задните Дното Браник Заштитник Опашка Браници Guard Пропадна Плоча Трим

Автомобил Стајлинг За Тојота Vios Yaris 4dr Седан 2013 2014 ABS Хром Задните Дното Браник Заштитник Опашка Браници

DEN 767.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
100cm
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Бренд Име:
Kadore
Објектот Дијаметар:
2inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2013 2014 година
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
104471
Објектот Тежина:
0.8kg
Автомобил модел:
За Тојота Vios/Yaris 4dr Седан
Материјал:
ABS Chromed Пластика
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS Хром, Пластика

Купувачи како што избираат