• Обновено
Рачно изработени уметност tapestry tapestry ѕид mural Сала Класичен Декоративни Цртежи Пеперутка Пролет

Рачно изработени уметност tapestry tapestry ѕид mural Сала Класичен Декоративни Цртежи Пеперутка Пролет

DEN 3960.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Шема:
Карактер
НЕМА.:
Триесет и три илјади и еден
Боја Класификација:
80*65
Tapestry форма:
правоаголник
Начин на продажба:
Заврши тепих (јуани / block)
За чистење метод:
Рака мие мие /други
Текстурата на материјалот:
Кадифен
Стил:
Едноставен модерен

Купувачи како што избираат