• Обновено
Кориснички висока густина облека labels обичај ткаенина damask плетени облека етикети за шиење embroiderd ознаки со ласерски сече на работ

Кориснички висока густина облека labels обичај ткаенина damask плетени облека етикети за шиење embroiderd ознаки со

DEN 2856.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Бренд Име:
OPALUS
Број На Модел На:
SL046
Техника:
Извезена
Пати Начин:
на крајот пати
Големина на:
Не повеќе од 2x6cm
Edge:
Супер Sonic Cut-мека работ
Густина:
Висока Густина

Купувачи како што избираат