• Обновено
Гумени Дедо Мраз Костим Карневал Татко Божиќ Disfraces Adultos Аниме Cosplay Божиќ Костимот

Гумени Дедо Мраз Костим Карневал Татко Божиќ Disfraces Adultos Аниме Cosplay Божиќ Костимот

DEN 669.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, L
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Надуени Облека
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
KOOY
Број На Модел На:
1100
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Дедо Мраз
ОЕМ:
Yes
Тип На Објект:
Носии
Големина:
Adult
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките/ Божиќ Носии
Гумени:
Гумени Дедо Мраз носии
Материјал:
Полиестер
Погодна прилика:
Фестивалот, ноќта на вештерките, игри, барови, клубови, партија, паркови, телевизија
Карактеристики:
Заштита на животната средина, мека, перат
Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат