• Обновено
Победник на Жените Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Мода рачен часовник Бела Боја WRL8011M3S10

Победник на Жените Види Најнов Дизајн Часовници Дама Врвот Квалитетот Види Фабрика Продавница Мода рачен часовник

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
Т-ПОБЕДНИК
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
34mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Отпорен На Вода
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
14.5 мм
Број На Модел На:
WRL8011M3S10
Отпорност На Вода Длабочина:
1 М
Бендот Со:
20мм до 29mm
Бендот Ширина:
18*20mm
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Купувачи како што избираат