• Обновено
Нови дрвени блокови бебе образовни играчка симулација алатка Столар алатка Сет вклучува 25 компјутери алатки бебе подарок Бесплатен Превозот

Нови дрвени блокови бебе образовни играчка симулација алатка Столар алатка Сет вклучува 25 компјутери алатки бебе

DEN 792.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
MO1
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Материјал:
Дрво
Употреба:
Градинарски Алат Играчки
Производ големина:
34X20X8cm
Тежина На Пакет:
1.5 КГ
Материјал:
Бас дрво
Возраст:
3year +
Додатоци количина :
25 компјутери
Стандард:
GB6675-2003 година

Купувачи како што избираат