• Обновено
Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Pantech ВЕГА LTE A/Sky IM-100S/Вега Тајна Note/Вега Бр 6/ВЕГА POP-UP ЗАБЕЛЕШКА

Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Pantech ВЕГА LTE A/Sky IM-100S/Вега Тајна Note/Вега

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Најлон ткаенина
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Едноставен,Спортски
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
3.5-6
Компатибилен Бренд:
Pantech
Стил:
Универзална Случај, Спортска Торба,Торба Случај,Торбичка Случај,
боја:
Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина
Тип:
Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Торба,Додаток
Материјал:
Најлон ткаенина
одговара 1:
за Pantech Hotshot/Mirach A/Пукна/Збег/ВЕГА X+/Discover/Flex Случај
Се вклопат 2:
за Pantech Racer 2/ВЕГА LTE EX/ВЕГА LTE M/ВЕГА LTE/ВЕГА Racer Случај
Одговара 3:
за Pantech Перцепција/ВЕГА PTL21/Marauder/Curitel Вега Железо Случај
Одговара 4:
за Pantech Вега Железо 2/Вега Железо/Вега Р3/ВЕГА S5/Вега Тајна ДО Случај
Одговара 5:
за Pantech Вега Тајна Note/Вега Бр 6/ВЕГА POP-UP ЗАБЕЛЕШКА Случај
Одговара 6:
за Pantech ВЕГА LTE A/Sky IM-100S Случај

Купувачи како што избираат