• Обновено
2.4mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

2.4mmx400mm Една Дупка Ziyang Бакар Electrode Цевка за EDM Машини за Дупчење

DEN 196.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат