• Обновено
20pcs/многу Најдобар Наставник Некогаш dangle шарм спортски hummer затворач шарм за bracele/pendant виси шарм накит додаток

20pcs/многу Најдобар Наставник Некогаш dangle шарм спортски hummer затворач шарм за bracele/pendant виси шарм накит

DEN 129.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Бренд Име:
SANGUINE
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SC070
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип:
dangle шарм
боја:
исто како слик
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат