• Обновено
Бесплатен Превозот Облека Кука,Облека Кука,Цврсти Месинг Хром Финиш,Бања, Хардверски Производ Облека Куки,Бања Прибор Куките

Бесплатен Превозот Облека Кука,Облека Кука,Цврсти Месинг Хром Финиш,Бања, Хардверски Производ Облека Куки,Бања Прибор

DEN 285.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Облека Куките
Лепливоста Метод:
ноктите
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
GP-24110
Бренд Име:
Robern
Материјал:
Бакар
Стил:
Руралните

Купувачи како што избираат