• Обновено
1set Професионални 15 Бои Concealer Палета Maquiagem Козметика Контура Палета Maquiagens База Шминка на Лицето Буквар

1set Професионални 15 Бои Concealer Палета Maquiagem Козметика Контура Палета Maquiagens База Шминка на Лицето Буквар

DEN 207.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Concealer
Употреба:
Лице
Корист:
Заличи,Concealer,Природни
Количина:
1 сет
Големина:
Full Size
НЕТО-WT.:
50g
Состојка:
Нормално
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Формулирањето:
Крем
Број На Модел На:
C6

Купувачи како што избираат