• Обновено
Totalizer 0-99999 5 Цифри AC220V Електромагнетни Пулсот Контра E-15U

Totalizer 0-99999 5 Цифри AC220V Електромагнетни Пулсот Контра E-15U

DEN 306.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
леано железо
Број На Модел На:
E-15U
Употреба:
Комерцијални Производство
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат