• Обновено
100 Златен Прстен Кристално Стакло Octagonal Мушка Гарланд Насоки Со Пад Pendant Лустерот Виси Мушка Дома Декор

100 Златен Прстен Кристално Стакло Octagonal Мушка Гарланд Насоки Со Пад Pendant Лустерот Виси Мушка Дома Декор

DEN 5040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
100cm
Ширина:
14mm
Број На Модел На:
гарланд влакно 100 МЕТРИ/МНОГУ
Дијаметар:
14mm
Висина:
100cm
Бренд Име:
HBL
Име:
кристално стакло octagon монистра гарланд влакно
боја:
Јасно
монистра големина:
14mm
Прстени Големина:
11mm
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Купувачи како што избираат