• Обновено
Високо-моќ 18W 46*46 IP67 DC24V водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка Пејзаж Миење ѕид светлина Топло бела/RGB

Високо-моќ 18W 46*46 IP67 DC24V водоотпорен отворен предводена од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА од Ѕид за миење светилка

DEN 1656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Поплави Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Стил:
Модерна
Напон:
24V
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија:
DC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заштита Ниво:
IP67
Број На Модел На:
YDG-XQ18W4646F100M01B
Бренд Име:
JOYINLED
Големина:
1000*46*46
Вати:
18W
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат