• Обновено
10pcs/многу Dimaeter 20mm 45 Степен Јасно ДОВЕДЕ Леќа + 22mm Црна држачот за 1W 3W LED Светло 5W

10pcs/многу Dimaeter 20mm 45 Степен Јасно ДОВЕДЕ Леќа + 22mm Црна држачот за 1W 3W LED Светло 5W

DEN 110.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Обликот:
Plano
Употреба:
Оптички
Број На Модел На:
јасно 45° леќа
Дијаметар:
20mm 45 степен леќа
Структура:
Plano
Материјал:
Акрилик ПММА
боја:
Јасно
Материјал на Носителот:
ABS
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат