• Обновено
Leige Накит Жолта Citrine Прстен Овална Намали Prong Поставување на Хало скапоцен камен 925 Фунта Сребрена Свадба Годишнината Прстени за Жени

Leige Накит Жолта Citrine Прстен Овална Намали Prong Поставување на Хало скапоцен камен 925 Фунта Сребрена Свадба

DEN 2112.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Жолта
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Број На Модел На:
RPO57077-CI
Главниот Камен:
Citrine
CertificateType:
ЦВА
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
овална

Купувачи како што избираат