• Обновено
110-120v 90w Мини Табела Saw/Мини Клупата Видов 1pc легура сечилото 1pc дијамант нож парчиња камен дрво алуминиум бакар олово

110-120v 90w Мини Табела Saw/Мини Клупата Видов 1pc легура сечилото 1pc дијамант нож парчиња камен дрво алуминиум

DEN 2352.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-110V
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Workbenches
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Табела Големина:
190*142mm
Длабочина на сечење:
5/8
Примена:
Видов Дрво
Извор На Енергија:
110v-120v
Фреквенција:
60Hz
Не-Оптоварување Брзина:
5000RPM
Тежина:
3.5Kg
моќност:
90W

Купувачи како што избираат