• Обновено
MARUSEIGO Прозрачна Кука Со Линија Автентични Фосфоресцентно светодиодни Кука Бодликава Куки Остри Октопод Риболов Кука

MARUSEIGO Прозрачна Кука Со Линија Автентични Фосфоресцентно светодиодни Кука Бодликава Куки Остри Октопод Риболов

DEN 174.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Модел 12, Модел 13, Модел 14, Модел 15, Модел 16, Модел 17, Модел 18, Модел 19, Модел 20, Модел 22, Модел 24, Модел 26, Модел 28
Тип:
Бодликава Кука
Материјал:
Јаглероден Челик
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
Храбрите
Со Скала или Не:
No
Обликот:
MARUSEIGO
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат