• Обновено
Бесплатен превозот 30pcs година Топла Продажба на Бакар Алка Во Злато Sliver и Роуз Злато Прилагодливи Стрелка Алка Хривнија За Жени SZ016

Бесплатен превозот 30pcs година Топла Продажба на Бакар Алка Во Злато Sliver и Роуз Злато Прилагодливи Стрелка

DEN 1293.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
Дијаметар:
55
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
SZ016
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Shuangshuo
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат