• Обновено
Прилагодливи Пламен Гас Месинг Факел,Горат Цевка Со Дрвена Рачка,Џет Заварување Факел Полесни Лемење,Готвење Лемење, Заварување

Прилагодливи Пламен Гас Месинг Факел,Горат Цевка Со Дрвена Рачка,Џет Заварување Факел Полесни Лемење,Готвење Лемење,

DEN 245.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
90 g
Објектот Должина:
21.5inch
Број На Модел На:
GH389
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Висина:
6inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Купувачи како што избираат