• Обновено
Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Micromax Платно моќ A96/Платно 2.2 A114/Платно Блаже MT500/Платно Сок A77

Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Micromax Платно моќ A96/Платно 2.2 A114/Платно

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Најлон ткаенина
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Едноставен,Спортски
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
3.5-6
Компатибилен Бренд:
Micromax
Стил:
Универзална Случај, Спортска Торба,Торба Случај,Торбичка Случај,
боја:
Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина
Тип:
Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Торба,Додаток
Материјал:
Најлон ткаенина
одговара 1:
за Micromax Платно моќ A96/Платно 2.2 A114/Платно Блаже MT500 Случај
Се вклопат 2:
за Micromax Платно Сок A77/Платно Magnus A117/Платно 4 A210 Случај
Одговара 3:
за Micromax Платно Витез A350/Платно 2 Плус A110Q/Платно 3D Случај
Одговара 4:
за Micromax Платно Турбо A250/Платно Мега 4G Q417/Платно Мега Случај
Одговара 5:
за Micromax Платно Игра 4G Q469/Платно Сок 3+ Q392/Платно Игра Случај
Одговара 6:
за Micromax Платно XL2 A109/Платно L A108/Платно Злато A300 Случај

Купувачи како што избираат