• Обновено
2017 Нов стил Лак форма Школка Мозаик Плочки, Naural Мајка на Бисер, Плочки, кујна backsplash, бања ѕидни плочки на тротоарите,

2017 Нов стил Лак форма Школка Мозаик Плочки, Naural Мајка на Бисер, Плочки, кујна backsplash, бања ѕидни плочки на

DEN 5757.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
2015011402
Стил:
Европа
Бренд Име:
HYRX
Класификација:
За Ѕид,За Плочка
Материјал:
Школка
боја:
Природна Боја
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат