• Обновено
Бесплатен превозот 1N5404 IN5404 500PCS

Бесплатен превозот 1N5404 IN5404 500PCS

DEN 576.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
меѓународниот стандард
Max. Напред Напон:
меѓународниот стандард
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
меѓународниот стандард
Max. Обратна Напон:
меѓународниот стандард
Број На Модел На:
1N5404
Состојба:
Нови
Тип:
rectifier диоди

Купувачи како што избираат