• Обновено
HOOYI 2018 мода солидна момчето лак вратоврска пеперутка вратоврска gravata corbatas подарок

HOOYI 2018 мода солидна момчето лак вратоврска пеперутка вратоврска gravata corbatas подарок

DEN 33.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Момчиња
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Моден
Број На Модел На:
10*5cm
Одделот За Името:
Деца
Големина:
S
Бренд Име:
Hooyi

Купувачи како што избираат