• Обновено
FOTEK РБС-40DA Производителот 40A рбс реле,текст 3-32VDC излез 24-380VAC

FOTEK РБС-40DA Производителот 40A рбс реле,текст 3-32VDC излез 24-380VAC

DEN 812.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Епоксидна
Големина:
Subminiature
Употреба:
Заштитни
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
SSD-40DA
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Купувачи како што избираат